درباره ما

گروه گونش شیمی صنعت با شناخت کافی از بازار روز دنیا و دانشی نوین با  مدیریت افرادی کارآزموده تاسیس شده است که پشتوانه بزرگی از تجربه را که در گذشته اندوخته اند به همراه دارد و بر روی ساختاری استقرار یافته که مدت ها قبل آزمون و خطای روش های تولید وبازرگانی را  سپری نموده است .

امکانات ودانش فنی

در بازار رقابتی جهان فعلی، بقا و تداوم هر بنگاه اقتصادی بستگی به بروز رسانی و خلاقیت در شیوه تولید و تجارت دارد. شرکت گونش شیمی صنعت  با بهره مندی از سرمایه کافی،  شناخت دقیق نیاز های بازار داخلی و تامین کنندگان خارجی، تجهیزات پیشرفته ی خط تولید و آزمایشگاهی و به کار گیری  پرسنل مجرب در تمامی بخش های تولید و بازرگانی، توانسته است شایستگی خود را در این عرصه به اثبات رساند .همچنین این شرکت برای ترفیع کیفیت محصولات خود علاوه بر بهره گیری از مهندسین و کارشناسان داخلی، از تجربه و تکنولوژی شرکت CNTG  کره جنوبی نیز استفاده میکند و تحت لیسانس آن شرکت قرار دارد .

ارتباطات بین المللی

از آنجایی که یکی از شاخه های عمده فعالیت گروه گونش شیمی صنعت  واردات مواد اولیه و روغن پایه از تولید کنندگان معتبر خارجی و توزیع آن ها در میان مصرف کنندگان داخلی و کشور های همسایه می باشد، آشنایی با برترین تولید کنندگان افزودنی های روغن داشته دسترسی آسانی به انها دارد که عمدتا این امکان برای سایر تولید کننده های روغن در کشور میسر نیست .
یکی از این شرکت های تراز اول کومهو پلی کم کره جنوبی است که در زمینه تولید افزودنی مشهور عام وخاص  هست .
شرکت گونش شیمی صنعت بعنوان نماینده انحصاری فروش محصولات کومهو پلی کم در ایران و خاورمیانه می باشد .
ارتباط با کشور های اروپایی تولید کننده افزودنی مدت مدیدی است که در سرلوحه برنامه های وارداتی این شرکت بوده و همواره یکی از واردکنندگان اصلی آنها می باشد .
تامین کننده رسمی روغن پایه هیوندای شل کره جنوبی در ایران نیز متعلق به گروه گونش شیمی صنعت می باشد که در زمینه تولید روغن پایه فعالیت دارد
با عنایت به موارد فوق الذکر استفاده از روغن پایه های مرغوب و مواد افزودنی به سهولت در اختیار این گروه می باشد .
فهرست